Funkcje w Jobmen

Weryfikacja konta

W celu usunięcia spamu zbudowaliśmy weryfikację konta za pomocą poczty e-mail. Użytkownik musi zweryfikować swoje konto, aby opublikować / dodać ofertę pracy

Szablony e-mail

Wbudowane szablony e-mail do rejestracji, zapomniałeś hasło, wybrane i wywiad oraz sprzedawca mogą również zarządzać tymi szablonami e-maili.

Generowanie faktury

Generowanie faktury

Teraz cała historia zakupionych pakietów będzie dostępna na pulpicie pracodawcy. Możesz wydrukować to, czego potrzebujesz.

powiadomienia

Powiadomienia

Pracodawcy dowiedzą się, kto złożył wniosek, do której pracy, a Kandydat będzie miał propozycję pracy dostosowaną do Jego zestawu umiejętności.

Dodaj zakładki

Dodaj zakładki

Zainteresowany pracą i chcesz na nią zaaplikować lub chcesz zapisać ją na swoim pulpicie nawigacyjnym w celu późniejszego śledzenia. Mamy dla Ciebie opcję pracy z zakładką.

Termin skladania aplikacji

Termin składania aplikacji

Funkcje zadbają o termin wysłania pracy. Nie pozwoli to kandydatowi ubiegać się o pracę po terminie, ale praca pozostanie na Twojej stronie.

Logowanie i rejestracja społecznościowa

Logowanie i rejestracja społecznościowa

Najprostszym sposobem jest zalogowanie się przy użyciu kont społecznościowych. Serwis Jobmen ma opcję logowania do społeczności, aby ułatwić swoim użytkownikom ten proces. Loguj się przez Facebook, Google lub Linkedin.

panel Klienta

Potężny panel Klienta

Zarówno pracodawca jak i Kandydat ma do dyspozycji, rozbudowany i łatwy w obsłudze Panel do zarządzania ofertami, ulubionymi, płatnościami itp.

linkedin

Zaaplikuj za pomocą Linkedin

Zapewniamy najwygodniejszy sposób aplikowania o pracę. Po prostu kliknij zastosuj i gotowe. Pracodawca otrzyma profil kandydata w postaci CV.

job alert

Job Alert

Otrzymuj e-maile z najnowszymi ofertami pracy spełniającymi Twoje kryteria wyszukiwania. Teraz to proste.

Znajdź pracę z Jobmen

Przeszukuj oferty pracy według wielu kategorii...
Szukaj pracy
Przesyłanie